Hakkımızda

Hakkımızda

Mantek Makine Otomasyon Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. 1992 yılında, Naturel Mantar adıyla kompost, taze kültür mantarı ve mantar konservesi tesisleriyle 13.000 m² açık, 4000 m²  kapalı alanda hizmet vermiştir. 

İlerleyen yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretimde makineleşme yönünde sektörde modern ve öncü adımlar atmaya başlamış bir firmadır. 

Mantek Makine olarak, kendi ekipmanlarımız ile %100 kendi üretimimizden oluşan kültür mantarı kompost tesisimizi 2000 yılında hizmete açtık. 

Dünyada ve Türkiye'de anahtar teslim birçok proje gerçekleştik. Kültür mantarı yetiştiriciliği sektöründe yer alan iş ortaklarımıza, düşük işletme maliyetleriyle, teknolojiye dayalı, operasyonel, kesintisiz, yüksek kaliteli üretim sağlıyoruz.

Uzun yıllar edindiğimiz kültür mantarı üretim sektöründeki tecrübemiz ve bilgi birikimlerimiz ile mantar ve kompost üretim teknolojilerini geliştirerek, operasyon sırasında ortaya çıkabilecek; zaman kaybı, fazla iş gücü, gereksiz enerji ve hammadde tüketimi gibi sorunları ortadan kaldırıp üretim hattında kalite ve hızlılık garanti ediyoruz.

Anahtar teslim projeler ve mantar teknolojisi tedariğinde lider konumda olan Mantek Makine iş ortaklarına   '' her zaman yanınızda'' misyonuna bağlı olarak gerekli danışmanlık hizmeti ile yüksek teknolojiye sahip modern, verimli makineler ve üretim hatları sunmaktadır.

Dünyanın her yerine nakliye hizmetleri sunuyoruz, nakliye esnasında gerekli olan en az alanı hedefleyip, basit talimatlarla montaj işlemlerini kolaylaştırıyor ve hem nakliye hem de kurulum maliyetlerini en aza indirgiyoruz.

Hemen Ara WhatsApp Yol Tarifi