Mantek Makine

Mantek Makine Otomasyon Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. 1992 yılında, Naturel Mantar adıyla kompost, taze kültür mantarı ve mantar konservesi tesisleriyle 13.000 m² açık, 4000 m²  kapalı alanda hizmet vermiştir.  İlerleyen yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte üretimde makineleşme yönünde sektörde modern ve öncü adımlar atmaya başlamış bir firmadır.  Mantek Makine olarak, kendi ekipmanlarımız ile %100 kendi üretimimizden oluşan kültür mantarı kompost tesisi

Detaylar

Mantek Makine

Mantek Makine, iş ortaklarını kültür mantarı üreticiliği sektöründe ilk sıraya taşımak için kurulmuştur.

Mantek Makine'nin deneyimli ekibi, iş ortaklarımıza mantar yetiştiriciliği ve kompost makineleri kullanım konusunda yardımcı olmak için üstün çaba ve özveriyle hizmet vermeye hazırdır. 

İş temelimizi dürüst ve çalışkan olma ilkesi oluşturmaktadır.

Kültür mantarı kompost makinelerinin lider konumdaki üreticisi olarak mimar -mühendis kadromuz  tarafından hazırlanan komple kültür mantarı üretim tesis düzeni ile anahtar teslim projelerde eksiksiz danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Kompost üretim tesisi ve mantar yetiştirme odalarını,  son teknoloji tam ve yarı otomatik makineler ile birlikte buluşturmaktayız.

Dünya çapında çok sayıda kültür mantarı ve kompost üretim tesisi inşa ettik. Üretilen kültür mantarı kompost makinelerimizi denizaşırı ülkelere ve Türkiye'de bulunan çeşitli tesislere tedarik ettik.

Kültür mantarı kompost makineleri üreticisi olarak proje ihtiyacına göre iş ortaklarımıza özel çözümler sunmak amacıyla çalışıyoruz.

 

Makinelerimiz;

◊ Ön Islatma Hattı

◊ Bunker Aktarma Makinesi

◊ Tünel Dolum Kasedi

◊ Dosaj Hoper

◊ Kültür Mantarı Kompostu Aktarma Konveyörleri

◊ Tünel Vinç

◊ Blok Press ve Shrink Makinesi

Hemen Ara WhatsApp Yol Tarifi